Ekologické ručně vyráběné svíčky

Eko svíčka

Byli jste se v poslední době projít v lese? Bylo tam krásně, že? Voňavé jehličí, borůvky na každém kroku nebo silné vzrostlé listnaté stromy, jejichž větve kreslí na zemi nejrůznější stíny. A to slunce. Napadlo vás někdy, že to není samozřejmost? Jsou místa, kde už lesy nejsou, kde je mrtvá země. Právě proto, aby takových míst nepřibývalo, má smysl každý krok směrem k ekologickému způsobu života. Takovému, který nezatěžuje přírodu a pomáhá nám žít s ní v souladu. Právě proto také vznikly naše ekologické svíčky.

Svíčka pro každou příležitost

Svíčky zapalujeme na svatbách, u slavnostních večeří nebo jen tak při každé volné chvíli. Jejich plamínek je s námi přítomen u slavnostních příležitostí. Ty by však neměly být naší oslavou na úkor živého světa kolem nás. Naopak by měly být krokem kupředu. Jsme manželé Katka a Ondra a stejně jako je nám oslavou každé ráno, rozhodli jsme se, že nám bude stejnou oslavou i každé zapálení svíčky. Oživení jednoho z přírodních živlů. Jak jsme toho docílili?

Kráčej za svými sny

Kráčeli jsme za svými sny. Naše láska k přírodě a cit pro umění dali vzniknout osobité řadě eko svíček, jejichž jemná vůně 100 % přírodních éterických olejů provoní i váš osobní prostor.

Originální ilustrace

Obaly jsou doplněny krásnými originálními ilustracemi. Každá svíčka na sobě nese jemnou osobitou perokresbu doplněnou jednou barvou, která ji oživuje a dává jí nový rozměr. Každá kresba je inspirovaná konkrétním místem v České republice, a zároveň má v sobě zakomponované souřadnice jako inspiraci pro vaše výlety. Skrze QR kód na obalu produktu se můžete na stránce věnované tomuto místu dočíst celou řadu zajímavostí. Tak neváhejte a navštivte například Pančavský vodopád.

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz