Vánoční

Řekněte letos o Vánocích své ANO přírodním alternativám.

Vánoce jsou nejkouzelnějším obdobím roku, které se pojí s řadou příjemných vůní. Proto také k tomuto svátečnímu období jednoznačně patří svíčky, jež mrazivým večerům dokážou dodat hřejivou domácí atmosféru. Svíčky navíc mohou posloužit i jako hezký dárek.

Máte rádi příjemně vonící svíčky, které jsou zároveň ohleduplné k přírodě? Pokud dáváte přednost výrobkům ze sójového vosku a éterických olejů před umělým aroma a parafínem, máme pro vás tip. Objevte kouzlo ručně vyráběných 100% přírodních sójových svíček s originální směsí 100% éterických olejů. Tou nejlepší volbou pro nadcházející období pak bude vůně Šťastné a veselé, v níž se snoubí opojná skořice a hřebíček s citrusovými tóny. Elegantní balení v tmavém skle se stane ozdobou interiéru a vnese do vašeho domova pohodu. Vybrat si můžete ze 4 různých velikostí.

Svíčky jsou vyrobeny ze sójového vosku, který je obnovitelný, biologicky rozložitelný a vhodný pro vegany a alergiky. Hoří pomaleji, a tak neuvolňuje do ovzduší toxické látky. Svíčka vám dorazí s ideálně zastřiženým knotem, před každým dalším zapálením ho jen zastřihněte na délku 4-5mm.

32 položek celkem

Cena

1371770
11371770

Značky

Éterické oleje

Délka hoření

Položek k zobrazení: 32
vonna-svicka-kouzlo-vanoc-kadidlo-pomeranc-120ml.jpg
Akce Výprodej
TVO-KOUZLO120X
TVOJE SVICKA (63)
Testovací sada
Na objednání
580 Kč
1080
vonna-svicka-kouzlo-vanoc-kadidlo-pomeranc.jpg
Akce Výprodej
TVO-KOUZLO180X
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz