Přírodní a ekologické ručně vyráběné svíčky bez parafínu

Přírodní svíčka bez parafínu

Často ve svém prostředí najdeme celou řadu škodlivých látek, o kterých ani nevíme. Třeba takové svíčky. Najdeme je snad v každé domácnosti, lze je koupit na každém rohu a zapalujeme je při nejedné slavnostní i méně parádní večeři. Zamysleli jste se někdy nad tím, z čeho jsou klasické svíčky vyrobeny? Většina svíček, se kterými se dnes na trhu setkáme, obsahuje tzv. parafín, což je ropná příměs. Pro lidské tělo nic zdravého. Co si tedy zapálit, abychom nevdechovali nezdravé výpary? Sóju! Cože? Opravdu.

Sója hýbe světem

Sója je nejen potravinou pro vegany i masožravce, kteří si na ní pochutnají, ale lze ji využít i pro výrobu svíček. Naše 100 % přírodní sójové svíčky nezatěžují životní prostředí, jejich výroba je ekologická a při jejich zapálení nevznikají nezdravé výpary, které by měly negativní vliv na naše zdraví. Přírodní svíčka bez parafínu neobsahuje žádné pesticidy ani herbicidy. Je vyrobena ze sójových bobův ekologickém zemědělství. Navíc hoří až o 50 % déle než běžné parafínové svíčky. Naše svíčky jsou ve skleněných dózách, které lze recyklovat nebo použít na uchování drobných pokladů. Ekologický tedy není jen obsah, ale i balení. To je navíc i originální.

3 x 100 %

100 % přírodní sójové svíčky – jak už jsme si řekli, naše svíčky jsou 100 % sójové a přírodní.
100 % éterické oleje – naše čistě přírodní éterické oleje mají na rozdíl od těch syntetických aromaterapeutické účinky. Provoní tedy nejen váš prostor, ale dobijí i vaši osobní energii. Pohladí po duši a navedou vás do klidu a pohody.
100 % bavlněný knotknoty pro svíčky si vyrábíme sami. Jejich hlavní výhodou je absence jakýchkoli chemikálií, které by se během hoření uvolňovaly do ovzduší. Jsou zcela přírodní a bio.

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: