O nás

Vítejte u nás,

jsme manželé Katka a Ondra a vyrábíme pro Vás sójové a včelí svíčky s ohledem na naše zdraví a planetu.

TVOJE SVÍČKA

100% přírodní sójová svíčka, ovoněná 100% éterickými oleji a vyrobena ručně ve středních Čechách.

Název každé svíčky je zajímavé místo v České republice a součástí obrázku jsou souřadnice toho místa. Po koupení celé kolekce máte tipy na výlety ze všech koutů naší krásné země. QR kód na hlavní etiketě Vás navede na stránky, kde si o místě můžete přečíst zajímavé informace a inspirovat se.

Sójový vosk je vyroben ze sójových bobů. Neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy, ani ropné příměsi (parafín). 100% přírodní, biologicky rozložitelný, vhodný pro alergiky a vegany.

Originální směs 100% éterických olejů (EO). Éterické oleje, anebo silice, jsou výtažky rostlin. Jsou 100% přírodní a mají aromaterapeutické vlastnosti. Na rozdíl od syntetických vůní jsou svíčky ovoněné těmito přírodními oleji jemnější a tedy vhodné i pro citlivé jedince.

Bavlněný knot. Jsme hrdí na to, že jako jedni z mála výrobců svíček nepoužíváme hotové polotovary pochybného původu, ale knoty si vyrábíme sami ze 100% bavlny. Máme tak jistotu, že knoty nejsou v ničem nežádoucím namáčené, ani ničim vyztužené.

Chtěli byste vytvořit svíčku speciálně pro Vás? Napište nám na info@tvojesvicka.cz, určitě se domluvíme.

Děkujeme, že jste si pro svůj nákup vybrali tvojesvicka.cz a přejeme spoustu provoněných chvil s našimi svíčkami. Pro nabídku těch nejlepších vůní klikněte zde

Katka a Ondra

IMG_0298

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz