Přírodní velké vonné svíčky ve skle

70 hodin

70 hodin čeho? 70 hodin světla, pohody a pocitu teplého domova provoněného přírodními éterickými oleji. O tom se mohlo pralidem jenom zdát. Ve chvíli, kdy jim došlo dřevo, nejen, že si neviděli na špičku nosu, ale bylo otázkou času, než ze tmy vyleze něco nebezpečného. Naše svíčka by je chránila několik nocí. Škoda, že ji neměli.

Velké vonné svíčky

Teď chvíli vážně. Už jste si někdy zapálili svíčku a druhý den jste se divili, že jí zbývá malý kousek? Tohle se vám s našimi velkými vonnými svíčkami nestane. Jsou vyrobeny ze sójových bobů, jsou tedy zcela přírodní, a navíc hoří až o 50 % déle než klasické parafínové svíčky. A pro váš dobrý pocit jsou zcela ekologické. 100% přírodní sójová svíčka – 100 % přírodní složení. 100% éterické oleje – přírodní éterické oleje, které mají na rozdíl od těch syntetických aromaterapeutické účinky. 100% bavlněný knot – bavlněný přírodní knot, který si sami vyrábíme, neobsahuje žádné chemikálie.

Vůně pro každého

Velké vonné svíčky u nás zakoupíte v celé řadě vůní. Vybrat si můžete například Pomeranč a zázvor nebo Růži a levanduli. K vonným tyčinkám a dalším vůním, které doma běžně používáte, se hodí svíčka bez éterických olejů. Vykouzlí krásné osvětlení, aniž by přebila vůni, kterou již v prostoru máte. Svíčka bez éterických olejů se hodí například k rodinným večeřím, když si nejste jisti, že by éterické oleje voněly všem.

Kterou svíčku si vybrat?

S tím vám neporadíme. Konečná volba je pouze na vás. S dalšími otázkami se na nás obraťte kdykoli. Rádi vám povíme více o našich svíčkách a poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.
Přejete si užívat světlo svíček opravdu dlouho? Obraťte se na náš velkoobchod.

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz