Originální ručně vyráběné svíčky

Ručně vyráběná přírodní svíčka

České ruce jsou zkrátka šikovné a o to šikovnější jsou, když mají tu správnou motivaci. U nás je tou motivací láska k přírodě a výroba smysluplných produktů. Láska utváří naše životy, pomáhá nám jít neustále kupředu a staví naše sny v realitě. Dává jim podobu. Stejná síla dala podobu i našim projektům. Dala nám dostatek energie a postavila projekty na nohy a pomohla jim s prvními krůčky. Dnes mají naše splněné sny podobu voňavých sójových svíček.

Originální svíčka

Naše 100 % sójové svíčky jsou ovoněny 100 % éterickými oleji a jsou vyrobeny ručně ve Středních Čechách. Všechny svíčky mají přidanou hodnotu. Jejich názvy jsou odvozeny od konkrétních míst v České republice a doplněny obrázkem, který vychází z podoby těchto konkrétních míst. Abyste tato krásná zákoutí skutečně našli, součástí každé kresby jsou souřadnice, které vás k němu dovedou. QR kód, který naleznete na hlavní etiketě, vám zase nabídne zajímavé informace o místě, na které se můžete vypravit.

Atmosféra pro vaše sny

Než se vydáte na výlet, zapalte si svíčku, vytvořte si doma krásnou atmosféru a plánujte. Nebo ne. Vyrazte jen tak, jak se říká naslepo, a svíčku si nechte pro zvláštní příležitost. Pro romantický večer, oslavu úspěšně dokončeného projektu nebo pro večer s přáteli. Každý moment v životě je zvláštní příležitostí, která nás může obohatit. Jsme rádi, když je to právě naše ručně vyráběná přírodní svíčka, která vás v těchto chvílích doprovází.

Kterou vůni si vybrat?

Výběr vůně je jen na vás. Pro někoho je nejlepší pačuli, pro jiného zase růže. Že nevíte, co je to pačuli? Vyzkoušejte si všechny vůně sami. Nebo lépe řečeno, objednejte a přivoňte si sami. Právě tady.

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: