ZDRAVĚ A STYLOVĚ

Originální a dyzajnové

Hledáte svíčky nejen s ohledem na ekologii, ale také aby byly krásným a designovým doplňkem? 

Připravili jsme pro vás celou kolekci svíček s minimalistickými průhlednými etiketami, které se nejen hodí do každého interiéru, ale hlavně nezakrývají plamen svíčky při hoření.

 

S ohledem k přírodě

Naše svíčky ze sójového vosku jsou šetrné k přírodě, neobsahují žádné živočišné produkty, jsou biologicky odbouratelné a 100% vegan

Včelí vosk bereme od více dodavatelů, naší hlavní podmínkou je, aby vosk byl 100% přírodní, bez příměsí a sbírán s ohledem na potřeby včelstev, které jej vytváří. Z toho důvodu mají naše včelí svíčky pokaždé jinou barvu, protože každý včelař má jiný způsob čištění vosku od nečistot. Barva může být od světle žluté až po hnědou a včechny jsou v pořádku.

Atmosféra pro vaše sny

Naše sójové svíčky jsou ovoněny 100 % éterickými oleji a jsou vyrobeny ručně ve Středních Čechách. Všechny svíčky mají přidanou hodnotu. Jejich názvy jsou odvozeny od konkrétních míst v České republice a doplněny obrázkem, který vychází z podoby těchto konkrétních míst. Abyste tato krásná zákoutí skutečně našli, součástí každé kresby jsou souřadnice, které vás k němu dovedou. QR kód, který naleznete na hlavní etiketě, vám zase nabídne zajímavé informace o místě, na které se můžete vypravit.

Kterou vůni si vybrat?

Výběr vůně je jen na Vás. Máte radši svěží sitrusy, anebo jste spíš na těžší vůně? Vybíráte pro sebe, anebo jako dárek a nevíte si rady? Napište nám, rádi Vám s výběrem poradíme.

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz