Přírodní vonné svíčky ve skle

Ekologie jako životní styl

Ekologie není pouze moderním pojmem nebo souhrnem pravidel, kterými se lidé řídí, aby zapadli do většinové společnosti. Je to spíše citlivý přístup k životnímu prostředí, který pouze dostává v posledních letech svůj prostor. Byl tu však vždy. Už od pradávna si lidé uvědomovali cenu přírody, ve které žili. Za zvěř, kterou mohli lovit v lesích, za plody, které sbírali na stráních i za obilí, které jim dávala úrodná pole. Vážili si dřeva, které jim poskytla příroda pro stavbu jejich obydlí a ohně, který je v noci zahřál. Lovili ryby a oblékali se do přírodních materiálů. Na to vše jako by dnešní člověk zapomněl. Maso koupíme naporcované v obchodech, s obilím se setkáme v podobě chleba, který si nemusíme sami upéct a oblečení máme tolik, že nevíme, co s ním.

Od starého k novému a zpět

Právě tyto hodnoty nás dovedly zpět k přírodě, naučily nás vážit si všeho, co nám naše lesy poskytují. Abychom mohli žít v souladu s těmito hodnotami, začali jsme postupně přetvářet naše vlastní životy. Jedním z důležitých kroků jsou i přírodní vonné svíčky.

Meditace a čas pro sebe

Naše voňavé svíčky jsou nám průvodci během času, který trávíme sami se sebou. Spolu s nimi se navracíme k ekologickému smýšlení. Sójové svíčky jsou zcela přírodní a baleny jsou ve skle, které lze opakovaně recyklovat. Uzavíratelná dóza najde mnohé využití. Jakmile svíčka dohoří, můžete ji využít na nejrůznější drobnosti a poklady. Pokud ji omylem rozbijete, budete mít štěstí. A navíc, i střepy lze recyklovat. Naše obaly tedy nepřijdou na zmar, ať bude osud skleničky jakýkoli.

Vrácení obalů

Máte našich obalů doma už tolik, že opravdu nevíte, co s nimi? Po důkladném očištění nám je můžete poslat zpět. Stačí nasbírat alespoň 3 obaly z našich svíček, napsat nám, že je pro nás máte a my jim koupíme lístek domů.

Jedinou podmínku jsou čisté obaly, které můžeme dál použít.

 


 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz